ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4946268
*
nr 494 6268
Spegel
55x45
Utrop:
100 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 november 2007
kl 18:03:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/10 16:08:24
1
100 kr
3/11 19:26:24
2
300 kr
4/11 18:23:48
3
400 kr
5/11 11:32:18
2
500 kr
5/11 11:34:39
3
700 kr
5/11 13:41:01
2
600 kr
5/11 13:42:24
2
700 kr
5/11 13:43:47
2
800 kr
5/11 16:49:48
3
1.000 kr
5/11 17:05:54
2
950 kr
5/11 17:15:50
4
1.200 kr
5/11 17:18:14
3
1.300 kr
5/11 17:57:30
4
1.400 kr
5/11 17:58:27
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
nr 494 6268
Spegel
55x45
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 november 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/10 16:08:24 | 1 | 100 kr |
3/11 19:26:24 | 2 | 300 kr |
4/11 18:23:48 | 3 | 400 kr |
5/11 11:32:18 | 2 | 500 kr |
5/11 11:34:39 | 3 | 700 kr |
5/11 13:41:01 | 2 | 600 kr |
5/11 13:42:24 | 2 | 700 kr |
5/11 13:43:47 | 2 | 800 kr |
5/11 16:49:48 | 3 | 1.000 kr |
5/11 17:05:54 | 2 | 950 kr |
5/11 17:15:50 | 4 | 1.200 kr |
5/11 17:18:14 | 3 | 1.300 kr |
5/11 17:57:30 | 4 | 1.400 kr |
5/11 17:58:27 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27